З ким поведешся…

Неприємно визнавати, але народ таки не помиляється. Так само вислів «муж  і жона — одна сатана», з часом набирає все реальніших форм. І це при тому, що ми з чоловіком АБСОЛЮТНІ протилежності. У нього є кілька звичок, які доводять мене до передепілептичного стану і коли моя сестра сказала, що одну з них я вже «перебрала», я була, м»яко кажучи, в шоці. А саме, я трохи запізнилась поставити тарілку в умивальник пвсля трапези. Ніби нічого страшного, але мій коханий не прибирає після себе зі столу нічого, будь то тарілка, чи гора кісток біля неї. Якщо спочатку це здавальсь…навіть не знайду слова для опису (мама померла, коли йому було 18, сестра замужем у іншому кінці області і він із батьком — два холостяки (коли ми почали шуримурити йому було 30)), отож, то тепер, після семи років шлюбу, мене це доконує. Шестирічна доня прибирає після себе, а він ні.

Але! Є виняток! Якщо він все ж це робить, то дуже конкретно на щось образився. І складає посуд в умивальник із принциповою міною. Ще б помив і ціни б йому не було.

А тепер сиджу і думаю: що ще до мене липне?

Не люблю дощ і крапка.

Погода сьогодні, як і мій настрій — мокра. Коли вже почнеться нормальне літо? Не +39, а десь так стандартне +25. Без холодних дощів вдень. Щоб і сонце, і хмарка і смайл від мужа. Він хоч таку погоду і любить, але з дому його фіг виманиш. Я вже йому казала: ти як вампір — темна кімната і комп. Він гумору не оцінив. Діти хочуть свіжого повітр»я, в хаті гора роботи, яку крім мене ніхто не зробить…

Хочу велику шоколадку! Останнім часом вмираю за солодким, мала разом з молоком витягує з мене всю енергію. Добре хоч не буйна, надворі моментально затихає. Ще трохи і почну себе балувати, дико хочу чіпсів (хоч і не корисно, але дуже насичено), чорного шоколаду і КАВИ! Найбільше мені бракує якраз її, особливо зранку. Вона навіть таку паскудну погоду може зробити терпимою.